מפוחים לתעשייה

התאמה של מפוחים לתעשייה

מקומות עבודה ומפעלים אשר זקוקים לאופציה של מפוחים לתעשייה בוחנים כמה וכמה אפשרויות לפני הרכישה. כיוון שמדובר בנישה מאד מיוחדת ולא כל אחד מבין בה, מומלץ לשוחח עם אחד מהמומחים של טכנו פרויקטים וזאת לאור הידע הרב שלהם. הם מסוגלים להבין את הצרכים של כל לקוח ובהתאם לגודלו של השטח ולסוג הפעילות בכל מקום, הם יציגו את המפוח המתאים ביותר.

מפוחים לתעשייה

מפוחים רדיאליים

אחת האופציות הנדרשות ביותר היא מפוחים לתעשייה שהם רדיאליים. מדובר במכשור שהוא בעל יעילות אנרגטית שהיא יוצאת דופן ולכן זהו פתרון חשוב עבור מפעלים וזאת כדי שהעלויות הנלוות לעבודת המפוח כמו צריכת החשמל יהיו מינוריות ככל האפשר.

יש כמה סוגים של מפוחים לתעשייה הקיימים לרכישה וכולם מבצעים פעולה שקטה שאינה מפריעה במקום שבו הם ממוקמים ביום יום. הם פועלים בדרגות שונות של ספיקה החל מ – 500 ועד 12,000 ובקשת רחבה של טמפרטורות, לחץ עומד המים נע בין 4,300-1,550 .

מפוחים הניתנים לנשיאה

קיימים גם מפוחים לתעשייה איכותיים של טכנו פרויקטים שהם ניתנים לנשיאה מנקודה לנקודה והם מתאימים למפעלים ולמקומות עבודה שבהם הצורך במפוח אינו תמידי אלא מעת לעת. לכן מציבים את המפוח בהספק המתאים על הרצפה ומזיזים אותו על פי הצורך.

לכל מפוח תעשייתי מסוג זה יש גלגל הנעה מאלומיניום שתפקידו הוא למנוע יצירה של ניצוצות בעת כניסת גזים נפיצים לתוך הצנרת. בדרך זו מדובר במפוח אשר פועל כיאות ובאופן בטיחותי ביותר תוך התאמה מיטבית. האוויר שנפלט מהמפוח כולל שמן, אדים של פליטה, עשן של ריתוך ועוד.

הפעילות של מפוח אוויר

המפוח מזרים אוויר קר במקומות העבודה שיש בהם פעילות תעשייתית וכך נוצרת סביבת עבודה נעימה וקרירה.

מעבר לכך המפוח מקרר את המכונות הקיימות במפעל, וגם משנע החוצה את האבק, העשן וגם חלקיקים שהם רווי שמן. מעבר לכך יש אפשרות גם ליצור תזוזה החוצה של הגז או של החומרים הנוספים. הבחירה של מפוח אוויר היא על פי פרמטרים אקוטיים כמו סוגי החומרים, סוגי הגז והתכונות הספציפיות של כל אחד מהחומרים האלו לאור הרגישות של כל אחד מהם.

נתונים טכניים של מפוחים תעשייתיים

הדרך הנכונה היא לבחון בעת תכנון הקמת מפעל חדש, באילו מפוחים יש צורך. מדובר בחשיבה מורכבת אשר כוללת הרבה מאד אלמנטים כבר בתחילת הדרך. יש לבצע תכנון מפורט ומקצועי של כל ההתאמות הנדרשות כמו חיווט חשמלי, כדי שאפשר יהיה להפעיל את כל המפוחים יחד או כל אחד מהם לחוד על פי האפיון הנדרש של מקום העבודה.

הצוותים המקצועיים שלנו מלווים לקוחות רבים בתהליך התכנון, הרכישה וההתקנות של מפוחי אוויר. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי, אספקה של מכשור מתקדם וגם התקנה לשביעות רצונכם המלאה.

דילוג לתוכן